tvstanici

Dr Nestorovic o C-19 apokalipsi i vakcinama – Zastita od bolesti ili straha?! – DJS – (20.11.2020)

#djs #dobrojutro #dobrojutrosrbijo #tvhappy Gost: Prof dr Branimir Nestorović – Načelnik odeljenja za alergologiju, pulmologiju univerzitetske dečije klinike u Beogradu Voditelji: Jovana Jeremić-Milošević i Božidar Gutić Guta Official website► http://happytv.rs/ Budite uvek u toku sa Parovima: Parovi News► http://happytv.rs/rijaliti-parovi Ekskluzivno pratite oficijalni live stream-a Parova! Live stream kanal ► https://www.youtube.com/channel/UCOV8gY5m2IhoEsyGVA27gKQ/feed Pratite nas na društvenim mrežama: […]

Read More

Македонија со Заев е тезга во која гласовите се купуваат со пари или од верски лидери

Иванка Василевска, пратеник од редовите на ВМРО ДПМНЕ 24 Отворено

Read More

ШТО НЕ Е ЈАСНО? (04.12.2020)

ДАЛИ Е ВЕЌЕ ДОЦНА ЗА СПАС, ЌЕ УСПЕЕ ЛИ НАУКАТА ДА ЈА ПОБЕДИ ПОЛИТИКАТА ПОД СТЕГИТЕ НА БУГАРИЈА АЛФА

Read More

Македонија се откажува од бугарската нуклеарната централа Белене

ИЗВОР. ТОП ТЕМА

Read More

ДА ОЛАДИМЕ

Ќе чекаме да се појави некој бугарски Ципрас

The post ДА ОЛАДИМЕ appeared first on Сакам Да Кажам.

Read More

ДА ЖИВЕЕ ЗОРАН ЗАЕВ, ИЗВИКА ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО-ДПМНЕ ДИМЧЕ АРСОВСКИ

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски на денешниот протест пред Министерството за надворешни работи кажа дека „нормално, не може да живее […]

The post ДА ЖИВЕЕ ЗОРАН ЗАЕВ, ИЗВИКА ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО-ДПМНЕ ДИМЧЕ АРСОВСКИ appeared first on Сакам Да Кажам.

Read More

УШТЕ 30 ПОЧИНАТИ ОД КОВИД-19 И 1.100 ПОЗИТИВНИ ОД 2.824 ТЕСТОВИ

Уште 30 смртни случаи од компликации на ковид-19 се регистрирани во изминатите 24 часа, а регистрирани се и 1.100 позитивни […]

The post УШТЕ 30 ПОЧИНАТИ ОД КОВИД-19 И 1.100 ПОЗИТИВНИ ОД 2.824 ТЕСТОВИ appeared first on Сакам Да Кажам.

Read More

БУГАРСКИТЕ ИСТОРИЧАРИ ЈА СПОРАТ УПОТРЕБАТА НА ПРИДАВКАТА „МАКЕДОНСКИ“, НЕУСПЕШНА СРЕДБАТА НА МЕШОВИТАТА ИСТОРИСКА КОМИСИЈА

Прашањата кои треба да ги решат членовите на Македонско-бугарската комисија за историски прашања се само една точка од Договорот за […]

The post БУГАРСКИТЕ ИСТОРИЧАРИ ЈА СПОРАТ УПОТРЕБАТА НА ПРИДАВКАТА „МАКЕДОНСКИ“, НЕУСПЕШНА СРЕДБАТА НА МЕШОВИТАТА ИСТОРИСКА КОМИСИЈА appeared first on Сакам Да Кажам.

Read More

ВО СТРУМИЦА ПОЧНА ДА СЕ ГРАДИ МОДУЛАРНА БОЛНИЦА, ЌЕ МОЖЕ ДА ПРИМИ 33 ПАЦИЕНТИ СО КОВИД-19

Почна да се расчистува теренот и да се инсталира потребната инфраструктура за поставување на модуларна ковид болница во Струмица. Таа […]

The post ВО СТРУМИЦА ПОЧНА ДА СЕ ГРАДИ МОДУЛАРНА БОЛНИЦА, ЌЕ МОЖЕ ДА ПРИМИ 33 ПАЦИЕНТИ СО КОВИД-19 appeared first on Сакам Да Кажам.

Read More

Како би го решил Мицкоски спорот со Бугарија доколку е премиер?

Follow TV21 on… • Web: https://tv21.mk & https://tv21.tv • FB: https://smarturl.it/TV21Fb • IG: https://smarturl.it/TV21IG • Tw: https://smarturl.it/tv21Tw • Телефон: 02/313-5630 © & ℗ TV21 & IN Media. All Rights Reserved 24 Отворено

Read More