15-ГОДИШНИК УБИ ТРОЈЦА И РАНИ ШЕСТМИНА ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО МИЧИГЕН

Најмалку три лица се убиени, а шест се повредени во пукањето во средно училиште во градот Оксфорд во американската сојузна […]

The post 15-ГОДИШНИК УБИ ТРОЈЦА И РАНИ ШЕСТМИНА ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО МИЧИГЕН appeared first on Сакам Да Кажам.