Цеца ги изненади сите со стајлингот на снимањето на Ѕвездите на ГрандИЗВОР: ВО ЦЕНТАР

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави на снимањето на новата епизода од музичкиот натпревар Ѕвездите на Гранд и привлече големо внимание со својот изглед.

Цеца се појави во црн кожен мини фустан, со голем појас околу половината, а многумина беа изненадени што пејачката не дојде со високи потпетици, туку се појави на снимањето на новата епизода од музичкото натпреварување во кратки рамни чизми.

Како и обично, Ражнатовиќ трпеливо позираше пред фотографите пред почетокот на снимањето, и не ја симна насмевката од лицето.

Навигација на напис