Пронајдено безживотно тело на поранешна полицајка во Охрид – Фокус


Денеска во попладневните часови во Охрид е пронајдено безживотно тело на некогашна полициска инспекторка, а според дел од медиумите, станува збор за поранешна инспекторка во охридската полиција со иницијали М. М.

Повеќе информации се очекува да бидат соопштени во текот на утрешниот ден од СВР Охрид.

– Advertisements –


ИЗВОР. ФОКУС