НОВИ 72 СЛУЧАИ НА КОВИД-19, И ДЕНЕСКА НЕМА ПОЧИНАТИ

Во последните 24 часа се регистрирани 72 нови случаи на ковид-19 од направени 5.759 тестирања, соопшти Министерството за здравство. Новите […]

The post НОВИ 72 СЛУЧАИ НА КОВИД-19, И ДЕНЕСКА НЕМА ПОЧИНАТИ appeared first on Сакам Да Кажам.