СО НОВО МНОЗИНСТВО СО ПРАТЕНИЦИТЕ ОД БЕСА, ВМРО-ДПМНЕ ВЕЧЕРВА ПИШУВА БАРАЊЕ ЗА ДОВЕРБА НА ВЛАДАТА

ВМРО-ДПМНЕ уште вечерва пишува Барање за доверба на Владарта откако лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски објави на Фејсбук страната дека […]

The post СО НОВО МНОЗИНСТВО СО ПРАТЕНИЦИТЕ ОД БЕСА, ВМРО-ДПМНЕ ВЕЧЕРВА ПИШУВА БАРАЊЕ ЗА ДОВЕРБА НА ВЛАДАТА appeared first on Сакам Да Кажам.