ЛУИС СУАРЕЗ НЕ ОДИ ВО ЈУВЕНТУС ТУКУ ВО АТЛЕТИКО МАДРИДИЗВОР: АЛФА

Луис Суарез е нов играч на Атлетико Мадрид јавуваат шпански медиуми кои тврдат дека сега останува само уште потписот. Пресвртот се случил доцна синоќа кога претседателот на Барса и покрај ветувањето не го пуштил Уругваецот во Јувентус без обесштетување, а менаџерот на Суарез веднаш ја активирал опцијата Ванда Метрополитано. По состанокот одржан на Камп Ноу договорено е напаѓачот да си оди за минимална сума во Мадрид. Во исто време од Барса и вест дека десниот бек на Ајакс Сержињо Дест се премислил и доаѓа во Шпанија иако се говореше дека е пред потпис со Баерн.

Adblocker detected! Please consider reading this notice.

We've detected that you are using AdBlock Plus or some other adblocking software which is preventing the page from fully loading.

We don't have any banner, Flash, animation, obnoxious sound, or popup ad. We do not implement these annoying types of ads!

We need money to operate the site, and almost all of it comes from our online advertising.

Please add tvstanici.net to your ad blocking whitelist or disable your adblocking software.

×